Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtteknek éjszakai fogszabá...

Felnőtteknek éjszakai fogszabályzó? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig kell hordani? Használ?
2013. febr. 13. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Felnőtteknek szart sem ér,ha eredményt akarsz,akkor rögzítettet kell csináltatni.Nekem is van már közel egy éve,már csak pár hónap van hátra.30/N
2013. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem baleset miatt kellett, 28 éves koromban a 2 nagymetsző közötti rést akartuk összehúzni, mert mellette kitört a kismetsző bal oldalon felül.. Addig álltak szépen a fogaim, amíg hordtam...sajnos azt mondta a doki, hogy már nem szabályozhatóak a fogaim...brühühü, pedig 40000ft volt a szabályzó, plusz 3500 Ft mindig az állítás.

2013. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2013. febr. 14. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy fogszabályzó orvoshoz, mikor megnézi hogy mi a helyzet megmondja hogy állandó, vagy kivehető. Persze mondhatod, hogy ragaszkodsz a kivehetőhöz de többe fog kerülni mint a rögzített. És tovább is fog tartani.
2013. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!