Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hátsó felsö 8as bölcsesség...

Hátsó felsö 8as bölcsesség fogamat tegnap húzták. Normális hogy fáj a nyakam vállam? ( ezenkívül merjem mosni és corsodylt lögyböltetni ott? ( nem öblögetni) )

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 19:40
 1/10 evelin91 ***** válasza:
Nekem hétfőn műtötték ki (alsót, felsőt egy oldalon). A nyakam és a vállam nem fájt, nem tudom, ez normális-e. Csak bedagadva voltam, meg belilult az állam. Aznap még nem mostam fogat, de másnap már próbáltam óvatosan, de még mindig nem zubogtatom a vizet, csak óvatosan. :)
2013. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

állítólag normális mert nyaki idegekre kihat. én is mr fogatmostam ( persze nem tudom teljesen nyitni a számat )

meg corsodyllal hát lötyögtettem :D kicsit csípett elöször aztán elmúlt. gondolom a bacikat ölte :) csak elsö nap aludjak magasított párnán? vagy ma is? mert elég rosszul aludtam ám az tény.

2013. febr. 15. 20:11
 3/10 evelin91 ***** válasza:
Én 5 napig úgy aludtam a biztonság kedvéért, de valóban kényelmetlen :D
2013. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én már tegnap nem :D és semmi bajom. bár este felkeltem ost is 3szor... és rá is feküdtem :D nem lett bajom :D
2013. febr. 16. 21:30
 5/10 A kérdező kommentje:
csak tudnám miért kelek fel... eddig nem volt csak mióta csinálták
2013. febr. 16. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia ! nekem kedden vésték ki! lassan egy hete, én se tudtam nagyon aludni csak ( cataflammal) meg néha még este is jegeltem, nekem bezöldült az állam :D nekem is nagyon fájt a nyakam is mindenhol a fejemet alig bírtam forgatni, az szerintem azt jelenti , hogy nagyon megkínozták. De neked húzták vagy vésték? nekem még mindig be van gyulladva és még mindig fáj pedig már elfogyott a felírt fájdalomcsillapítom...
2013. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok azt elfelejtettem megírni, hogy az alsót vésték ki, és még a torkom is fájt !
2013. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
már jobban vagyok, tök jól alszom... :) annyi hogy valami csípi az inyemet, vagyis a corsodyl... de nem a sebet hanem feljebb. ezt nem értem...
2013. febr. 18. 08:47
 9/10 evelin91 ***** válasza:
Nekem is belilult :D de már jobb, csak ilyen afta szerű hólyagok jöttek ki, ami fáj még..:(
2013. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 evelin91 ***** válasza:
És ha varratszedés után maradt bent varrat, mit csináljak szerintetek?:D
2013. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!