Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó fáj? Mitől...

A fogszabályzó fáj? Mitől függ, h ki kell-e húzni fogat/fogakat? Nem árt a fogaknak, h mozgatja őket?

Figyelt kérdés
Fáj nagyon? Egészséges? Megéri-e csak azért,mert valakinek nem szépek a fogai?(nekem nem valami szépek, de azért nem annyira vészes) Olyat lehet, h csak a fölső elsőkre, szemfogtól szemfogig? kb mennyibe kerül? valakinek tapasztalat? 14/l

2013. febr. 15. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
ja meg még annyi, h nem lyukadnak ki tőle a fogak? ismerősEIMNEK volt h miután feltették, sorra lyukadtak ki a fogaik. ??
2013. febr. 15. 20:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne félj már :D

Fogszabályzó nem fáj, akkor szoktak rakni ha valakinek nem megfelelően állnak a fogai(nemtudom neked ez a "nem valami szépek" mit takar.Nem nem árt a fogaknak és nem lyukadnak tőle (nekem két évig volt és semmi bajom nincs).

Hogy mennyibe kerül az mindenhol más de általában a felső olyan 100-120ezer körül az alsó olyan 70-80ezer (nem akarok hülyeséget mondani.)

2013. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. febr. 16. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 50 ezer volt a 2. Most hoztak egy új rendeletet, szóval már nem 18 éves korig, hanem érettségiig van ingyen a húzás. Olyan nincs hogy csak szemfogtól szemfogig teszik fel. Az, hogy kell e húzni attól függ hogy mennyi hely van a rendeződésre. Nekem pl 4 fogam is húzták. A kivehető az 25 ezer ft lesz nekem. Fájni nem fáj csak kellemetlen mikor húznak rajta. Érdeklődj a fogorvosodtól, és ő megmondja hogy hová kell fordulni.:)
2013. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! az, hogy mennyibe kerül attól függ, magán orvoshoz mész vagy sem, illetve, neked még olcsóbb mert nem múltál el 18 éves, inkább addig menj el mert utána drága lesz. Nagyon is megéri! Nekem is van egyáltalán nem fáj, rettegtem tőle régen, mindenki azt mondta, hogy szörnyű meg fáj. Nekem egyáltalán nem inkább kellemetlen de kb csak aznap mikor húznak rajta. Viszont én nemtudok róla, hogy olyat lehetne, hogy csak szemfogtól szemfogig. Ha csak elől kuszák is egy kicsit akkor is az egész sorra kell és igen Egészséges mert egy szép sorban álló fog sokkal kevésbé romlik mint egy össze vissza, ahol nem lehet rendesen mosni.
2013. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!