Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szénsavas ásványvíztől lehet...

Szénsavas ásványvíztől lehet fogszuvasodásom?

Figyelt kérdés

Középső két metszőfogam már 2 éve problémás.Egyszer tömve is lett hátul,és megint kell oldalt,mert nem rég észrevettem egy lyukat rajta. Mivel napi kétszer mosok fogat,ezért csak abból indultam ki amit a legtöbbet fogyasztok,és ez a szénsavas ásványvíz.

Lehet más gond is,vagy ha gyenge fogaim vannak akkor nem elég a napi 2 alapos fogmosás?


2013. febr. 17. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogorvost kell megkérdezni. A szén sav egyértelműen nem jó a fogaknak és a savas gyümölcs levek sem. Érdemes fél évente egy jobb minőségű ilyen problémára való fogkrémre beruházni. Sokáig nem hittem, hogy ennyit számít egy fokkrém, de tényleg hatásosak. És elég csak félévente évente egyet venni, aztán vissza térhetsz az olcsóbbhoz.
2013. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!