Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Afta fogászati kezelés után?

Afta fogászati kezelés után?

Figyelt kérdés
Múltkor kaptam egy érzéstelenítőt (fogíny égetés volt) és én hülye ráharaptam a számra. Oké ez nem is fájt, de ez után egy nappal megjelent ugyan ott egy afta, majd még 4. 4 van azon a helyen, amelyik részen hatott az injekció, egy azon ahol nem hatott. Eddig is volt sajnos aftám, de mindig csak egy most pedig egyből öt. Ez az íny égetés miatt lehetett, vagy véletlen egybeesés? Fogkrém jó rá? vagy van valamilyen gyógyszer kimondottan aftára? Kb mennyi idő míg elmúlik? (Szerdán jött elő) Volt már aftám de fogalmam sincs mennyi idő volt míg elmúlt.
2013. febr. 22. 23:11
 1/2 evelin91 ***** válasza:
Bölcsességfog műtét után nekem is kijött 3-4. Azt mondták ez normális, és hogy öblögessek kamilla teával, de magától is elmúlik. Egy hétig szenvedtem vele, de már gyógyul. :) Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy ha véletlenül ráharapok a számra, akkor ott bizony afta lesz :D :S
2013. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap már 7 volt fájt is rendesen, utánaolvastam és írták rá a citromlevet. Öblögettem vele ma meg már alig látszik és nem is fáj.
2013. febr. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!