Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozásnál minden...

Fogszabályozásnál minden esetben húznak fogat?

Figyelt kérdés
Még nem voltam fogszabályozós orvosnál (holnap megyek egyébként), de ha csak foghúzással csinálják meg, akkor inkább nem kell fogszabályzó. Vagy orvosa válogatja h kell-e húzni vagy nem?
2013. febr. 27. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
miért is kellene húzni?
2013. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is ezért kérdezem. :D

Mert itt mindenki irkálja h fogszabi miatt ennyi meg annyi fogát kihúzták előtte.

Amúgy nekem nem torlódott a fogam, hanem rés van plusz előre áll. (nyilván azért van rés mert előre áll :))

2013. febr. 27. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én fogszabályzós vagyok, mikor először mentem fogszabályzási tanácsadásra, akkor úgy volt hogy nekem is 4!!! egészséges fogat kéne húzni hátulról. Nagyon nem tetszett ez, ezért elmentem máshoz, aki foghúzás nélkül megcsinálta. Szerintem nem fölöslegesen nőnek azok oda, szóval húzás nélkül is meg kéne hogy tudják oldani. Ne engedd, hogy egészséges fogat húzzanak!

Üdv 16/L

2013. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az már cifra fogsor amiből a szabályzáshoz húzni kell
2013. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát én nem engedem az tuti. :)

De holnap megyek az orvoshoz, megnéz engem, ha húzni akar, tovább állok.

2013. febr. 27. 16:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam fogorvosnál, nagyon jó kedvvel jöttem el onnan. Nem kell húzni semmit. És amin meglepődtem, h állítólag kivehető készülék elég nekem, ami csak 25ezerbe kerül, ami nagyon jó, ahhoz képest h rögzítettre számítottam, ami ugye 200 ezer Ft körül van. Szóval anyagilag nagyon jól esik ha tényleg ilyen olcsón megúszom és elméletileg 1 évig kell csak hordani. Amúgy 33 éves vagyok.
2013. febr. 28. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!