Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő után tűnik el a...

Mennyi idő után tűnik el a "lyuk" mikor kihúzzák a fogaid farkasfog miatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy két farkasfogam van. Mindkét felső szemfogam előre nőtt, és ez elrontja az egész fogsoromat. ki akartam húzatni őket, de az orvos azt mondta nem lehet, hanem a farkasfogaim közötti két fogat kell kihúzni ÉS még alul is kettőt (a felső kettő párját) mert elvileg lent nem lehet több fogam mint fent? Valahogy így. na de az a problémám, hogy nagyon nagy az a lyuk ami két fogam közt megmaradna ha kihúznák őket (több mint egy centi) ráadásul négy helyen ?!!! Mi garantálja, hogy a farkasfogam egyáltalán kitölti azt a rést és ha ki is tölti, mennyi idő alatt? Nem akarok hónapokig lyukas foggal járni, mosolyogni sőt beszélni se mernék többé :( a fogszabályzó nem zavar, vállalom, ha helyre hozza a fogsoromat. De attól tartok, hogy ha nem tűnik el az a lyuk vagy ha marad egy kicsi, akkor az még a mostani szörnyű fogsoromnál is rosszabb lesz sokkal! És akkor még a fájdalomról nem is beszéltem, ami négy fog kihúzásával jár :( anyukám esküszik rá, hogy ha körbe injekciózzák az ínyem, akkor nem fáj, és másnap sem fog már annyira mert a foggal együtt az ideg is kijön. (neki már kihúzták a fogát) de én nekem szörnyen kicsi a fájdalomküszöböm, nem viselem jól, és előre tudom, hogy ha kihúzzák (még ha nem is fog fájni) akkor a sokktól is sírva fogok fakadni.
2013. febr. 28. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreírtam! Tehát a farkasfogaim alattiakat kell kihúzni, nem közöttieket.
2013. febr. 28. 17:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogszabályzó kellene. Mennyire áll ki?

Képet tudsz küldeni?

Alul is kiállnak?

2013. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Alul nem állnak ki csak azt mondta a fogorvos, hogy mivel fent ki kell húzni kettőt, így lent is a "párjaikat". Alapból nem látszik az arcomon, viszont ha mosolygok akkor nagyon..olyan mintha vámpír lennék, csak fönt vannak ezek a fogak a többi fogam fölött. Alul nincs gond, csak valami olyat mondott az orvos, hogy azért kell az alsókat is kihúzni mert a medvecsapdának se úgy van, hogy fölül 10 alul 5 foga. (igen, medvecsapdához hasonlította xd)
2013. febr. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!