Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos jó ideig dolgozott a...

Fogorvos jó ideig dolgozott a számon. Végre ma aztmondta ez volt a végszó. Megnéztem, még 1 fogat látok 1 alsó jobb 7est ami középen szuvas?

Figyelt kérdés

( mögötte a 8as is, meg a többi 2 8as is ami még van a számban, de tudom hogy azokat kiszokták húzni, s idövel ki is fogom huzatni)

de az az1 fog zavar szrtetek?



2013. febr. 28. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos a mostani dokid diagnózisában,akkor ki kell kérni más véleményét is,egyébként a bölcsesség fogakat is be lehet tömni,csak általában sztk-ban le se szarják,nekem is magándoki csinálta meg.
2013. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát igen... magándoki... :D ez van :D

násik kérdésemre sem tudom a választ .megcsinátla gyökérkezelte, felét visszapakota töméssel közölte hogy korona kel rá. még nincsen rajta. gyökérkezelte teljesen, nem fájt , sokáig nyitva volt. ha eszek vele van hogy fáj hvan hogy nem. most pl igen. ha korona keürül rá ez elmülik? vagy nem, én úgy gondolom addig nem rakatok rá koronát amig el nem múlik teljesen a fájás, de lehet pont attól fáj hogy nincsen rajta korona és eszek vele.

2013. febr. 28. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak simán visszatömték a fogam,nem kelett korona,bár tényleg jól szét volt furkálva gyökérkezelés után.Elvileg koronát már csak a teljesen panaszmentes fogra tesznek,mondjuk az is igaz,hogy ideiglenes töméssel nem olyan terhelhető a fog,mint normállal,inkább ne erőltesd meg azt az oldalt,amíg nincs megcsinálva.
2013. márc. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha.én is erre gondoltam, csak tudod azt sem akarom hogy megcsinálják huszon harminconezerért és utána is fáj és szedhetik le, szóval nem tudok kiigazodni a dolgon mi lenne a helyes
2013. márc. 2. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!