Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fontos szamotokra a...

Mennyire fontos szamotokra a tokeletes fogsor?

Figyelt kérdés
Vagyis pl megismerkedtek egy lannyal vagy fiuval es nagyon edes de amikor kitaltsa a szajat akkor nem azt lasatok amire vartatok volna hogy reagaltok?
2009. szept. 12. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tökéletes fogsort nehéz elérni, én mindennap mosom kétszer, de igysem fehérek, mert sokat kávézok. Persze, ha valakinek sok foga hiányzik elől, ahol látható, az nem valami szép látvány. Az ápoltságon nagyobb a hangsúly-véleményem szerint. Visszatérve a kérdésedre, ez ízlés dolga is. Én szeretem a férjem, noha neki sem tökéletes a fogsora, de nem a fogaiért szeretem.
2009. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tökéletesnek lennie, ahogy az előttem író is mondja, az ápoltságon van a hangsúly.

A tökéletes fogsort pedig igen nehéz elérni, barátnőmnek nagyon össze-vissza álltak a fogai, az egész gimnáziumi időszakot végigszenvedte, már szép a fogsora, de nem lesz sosem tökéletes. Hollywoodi mosolyt sok esetben csak művi eljárással lehet elérni, bár másik két barátnőmnek olyan szabályos fogai vannnak természetesen, hogy hanyatt vágódsz tőle, és egyetlen rossz foguk sincs.

Én sajnos nehezebb eset vagyok, mert a gyermekkori sok gyógyszerezéstől tönkre mentek a fogaim, hiába voltak kezelve, esztétikailag nem voltak szépek, ezért idén nyáron megcsináltattam őket. Nem azért, mert nem tetszettem a férfiaknak, a párom sem a fogaimért szeretett eddig sem, de nagyot dobott az egyébként szinte nulla önbizalmamon, hogy bátran mosolyoghatok, mert nagyon szépek a fogaim. Hozzá kell tennem 7 fogamat csinálták, közel 150 ezer forintba került, és iszonyatosan szenvedtem vele, bár megérte.

Azt hiszem, ez a tökéletes fogsor, és tökéletes arc, test mizéria a szépségipar műve, pedig érdekes és szép tud lenni egy különleges mosoly is, ami ápolt, de nem teljesen szabályos.

Én még mindig azt mondom, hogy komolyabb beavatkozásra csak akkor van szükség, ha valakit tényleg nagyon zavar, vagy egészségügyi okokbol indokolt.

Más esetben pedig el kell fogadjuk a személyiségünket. :)

2009. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem fontos a hollywoodi mosoly. a lényseg h ne hiányozzon elöl foga, és neis rohadjon. a többi nemszámít
2009. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tökéletes fogsor engem taszít, a trilliárdos sztárocskáknak van pl, mű mint ők maguk :D

Ápolt legyen és azért ne igénytelen, hogy pl léckerítésnek nézzem :D

2009. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!