Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit szedhetnék, ami a fogaimat...

Mit szedhetnék, ami a fogaimat erősítené? Oké kálcium bevitel, de van valami speciális amit példálul gyógyszertárban lehet kapni és jó?

Figyelt kérdés
fog, gyógyszer
2013. márc. 5. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A calicum és fluor tartalmú fogkrémek fogerősítők,de tudnod kell,a fogak minősége is "veleszületett",öröklődő dolog, úgyhogy csak a határaidon belül tudod erősíteni.
2013. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Elmex gélt és fogkrémet ajánlotta a fogorvos, utóbbi van minden drogériában, a gélt én még csak patikában láttam, azzal heti egyszer kell fogat mosni. Elvileg erősíti a fogzománcot, visszapótolja az ásványi anyagait.
2013. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert szinte mindent használok, elmex gélt, fogselymet, listerine szájvizet, de mégis két nap alatt két fogam dőlt be....tudom, hogy a genetika is közrejátszik, de a családban nincsenek nagyon rossz fogakkal rendelkező emberek...
2013. márc. 5. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Az öröklődési tényezők gyakran generációkat is kihagynak. Úgyhogy az,h valami volt-e a szüleinknek , nagyszüleinknek nem jelenti azt,h a családban nem fordult elő.
2013. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2013. márc. 6. 13:52
 6/6 A kérdező kommentje:
2013. márc. 6. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!