Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Keresek egy nagyon kedves,...

Keresek egy nagyon kedves, ügyes és türelmes fogorvost. Annyi kiabálós, türelmetlen fogdokit láttam már, szeretnék végre egy olyat, akihez nem megyek rettegve, gyomorideggel. Ajánlanátok nekem jó fogorvosokat vagy fogászatokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat:)
2009. szept. 12. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szívesen ajánlanék neked egyet, csak kérdés, hogy hol laksz.

Az én fogdokim olyan, hogy kész wellness hozzá járni. Pedig előtte úgy be voltam rezelve, hogy 5 évig (!) a fogorvos tájára sem mertem menni, hiába fájt. Ja, és nem magán!

2009. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fogdokkancsom ilyen.De!Nem valószínű,hogy ugyan ott lakunk.Írnál helység nevet?Mert hiába mondom hogy Újszászon rendes a dokim,ha te Somogyban laksz....!
2009. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom itt magándokira gondolsz. Budapesten laksz? Mert ha igen akkor őt ajánlom: [link] Én ide járok. Dr. Hepp Katalin. Nagyon kedves, barátságos, szépen dolgozik.
2009. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hűű, köszönöm a gyors hozzászólásokat:)Budapesten lakom, de akárhová elmegyek, csak jó fogorvos legyen:D:D:D
2009. szept. 12. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ö-t nagyon ajánlom Dr. Horváth Péter


[link]

2009. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. szept. 12. 18:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!