Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogyszabályzás. Ez most komoly?

Fogyszabályzás. Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Február 28.-án voltunk fogorvosnál és 2014. december 22.-re kaptunk időpontot lenyomat vételre, vagy hogy hívják...aztán még kb. 2-3 hónap és meglesz a fogszab.

Ezt nem tudom elhinni...2011ben is voltunk ott csak volt egy kis gond így 1évet halasztanunk kellett.

Elvileg 200 000ft-ért maszekba kapunk időpontot hamarabb...Ez mi? Nem is jár oda annyi ember, hogy csak akkorra legyen időpont.

Nektek is ennyit kellett várni? Ez nem pofátlanság egy kicsit??


2013. márc. 7. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Fogszabályzás* bocsi.
2013. márc. 7. 20:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért.


18 éves korig van ingyen vagy akkor sem? Hogy van ez? Én 20 vagyok!

2013. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En keresnek egy masik orvost. Nekem 150 ezer volt, es kb 2-3 honap alatt lement az egesz procedura. 2 ev az nem normalis...
2013. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Iskolafogorvosnál: 300 000ft

Sztk: 60 000ft felső-alsó

Maszek: kb. 200 000ft

Másik fogorvos: 90 000ft

Azt mondják, hogy a legjobbhoz járunk és hogy nem érné meg máshova menni...de ez nekem akkor is soknak tűnik és már nagyon kéne.

13vagyok.

2013. márc. 7. 21:29
 5/7 anonim válasza:

1 evig volt ejszakai fogszabalyzom, aztan mondtak, hogy szeptember 20-an kapom az allandot, de vegulis szeptemberbol november vege lett; es 50 ezerert megkaptam a felsot. Az also is ennyi lesz, az majd egy-ket honap mulva. En a Szentkiralyiba jarok (IX. kerulet, Szentkiralyi utca es a modernebbik fogaszat, mert abban az utcaban ketto is van :o ) Szerintem csibaltass mashol!

L/15

2013. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megvan szabad, hogy a TB hány embernek támogatja egy hónapban, pofátlanság, nem pofátlanság, ez van.

Ha megengedhetitek magatoknak, menjetek magánorvoshoz.

2013. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú az igen! Én magánorvoshoz járok és rá 3 hétre már fel is tették! Persze előtte voltam más orvosoknál is több véleményt kikértem! De amikor megtaláltam a megfelelőt, következő héten levette a mintát és röntgent csinált, azon a héten ki kellett húzni egy fogat! Egy hét pihi, gyógyulási idő és utána már tették is fel! 150 ezer volt/ív! És nem az a fém, hanem átlátszó!
2013. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!