Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hete vagyok fogszabályzós,...

Egy hete vagyok fogszabályzós, és fura íz van a számban. (? )

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet? Nem kajamaradék, és ezt már közvetlenül akkor is éreztem, mikor fel lett téve, és azóta is néha előjön. De a fogszabályzónak nincs íze, vagy igen? Vagy a fogaimból jön, amik most csúszkálnak? (ez hülye feltételezés, de talán mégis...)Az ízt leírni nem tudnám, olyan fogászatos íz... azért mondom ezt, mert ott éreztem először... meg mert nem kajára emlékeztet.. szóval van valakinek ötlete?

2013. márc. 10. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogszabályozón kívül nincs vmi más fém a szádban? Mondjuk amalgám?
2013. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amalgám nincs, fehér tömésem van, bár amikor felrakta a fogszabályzót, valami port tett a 6-os fogaimra, arra, amelyik az egész drótot tartja, az a fő rögzítőbigyó helye. Talán az a por oszladozott, azt éreztem. Mert mostanában kevesebbszer érzem. És szabályosan a fogszit kell szívnom, hogy előjöjjön.
2013. márc. 11. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!