Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség, mit tegyek?

Segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szép fogaim voltak, mindig sokat törődtem velük mai napig. De most minden fogam besárgult és olyan mintha szabály szerűen bomlana mert repedések vannak a felületén vagyis mintha a fogam bizonyos részei leválnának róla és a repedések bebarnulnak minden fogamnál ez történt. Miért?? Rendesen mossok fogat reggel és ste szájvíz is használva van! Mit csináljak?? Szégyenlek elmenni a fogorvosomhoz mert elég gyakori vendége vagyok de ha belenéz a számba elájul mert nekem híresen szép fogaim voltak és most még mosolyogni sem merek.

16/lány



2013. márc. 17. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig erre a legjobb megoldás a fogorvos. Tessék elmenni, mielőtt még nem késő és vannak fogaid. Majd ő megmondja miért van és mit lehet kezdeni a problémával.
2013. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erről egy képet tudsz feltölteni, mert ilyenről még nem hallottam. 16 évesen még bőven nem kellene a fogaiddal problémának lenni.
2013. márc. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!