Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggel amikor felébredek...

Reggel amikor felébredek mindig iszonyatosan ki van száradva a szám, kívül belül, és a torkom is fáj, ami elmúlik ha iszok egy pohár vizet, vagy eszek valamit. Mitől lehet ez? 19/L

Figyelt kérdés
és nagyon kellemetlen a lehelletem is reggelente. ez normális?
2013. márc. 20. 15:57
 1/8 anonim válasza:
Nem iszol eleget este, ezért nem tud nyál termelődni!
2013. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha iszok, akkor kb negyed órán belül wc re kell mennem, és akkor meg fel kell kelnem, és nem tudok normálisan aludni..:S
2013. márc. 20. 16:02
 3/8 anonim válasza:
De amit akkor kipisilsz, az nem az amit megittál, ennyi idő alatt nem megy keresztül rajtad. A megoldás hogy lefekvés előtt 15 perccel iszol 1 pohár vizet, utána közvetlenül lefekvés előtt elmész WC-re, és utána nyugodtan alszol.
2013. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de akkor csak ez a baj? hogy lefekvés előtt nem iszok eleget?
2013. márc. 20. 16:08
 5/8 anonim válasza:
Valószínűleg igen. A torok fájás és a kellemetlen lehelet ennek a következménye.
2013. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 20. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Én többször is iszom éjszaka pár korty vizet, és olykor WC-re is ki kell mennem emiatt.

Nem száraz nagyon a levegő a szobádban? Én tuti, hogy emiatt vagyok állandóan szomjas.

2013. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 evelin91 ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, pedig sokat iszom, lefekvés előtt is..
2013. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!