Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől feketedik meg a fogam...

Mitől feketedik meg a fogam belül? Mivel tüntethetném el?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha feketedik, akkor az szuvasodik, ami nem a legjobb dolog. Nem fáj a fogad? Ha nem akkor egy idő után (ahogy "terjed" a szuvasodás) biztosan fog. Gyorsan menj fogorvoshoz, mert minél később mégy valószínű annál jobban ki kell furni a fogad és betömni. Asszem ezt házilag nem lehet eltüntetni szóval sürgősen irány az orvos.
2008. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet eltűntetni az egy kezdődő lyuk és be kell tömni.Siess mielőtt fájni is fog.Kérj fehér tömést, különben képes amalgánt beletenni, akkor az egész szürke lesz. pénzt vigyél, mert fogankét 5-6 ezer is lehet a porcelántömés.
2008. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a fogam oldala nem a teteje ilyen.le tudja szedni a doki? nem fáj.csak zavar
2008. jún. 10. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam több embert is akinek ilyen fekete dolog volt a fogán. Persze nem kérdeztem meg mi az, de ugy ránézésre az is szuvasodásnak tűnik. Az orvos biztos tud vele valamit kezdeni, gyorsan nézesd meg. Ajánlom a magánrendelőket, mert ott igényesen megcsinálják (igaz jó pénzért)
2008. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fogkő is. Bár az inkább szürke. Azt letudja szedni a fogorvos. Kicsit kellemetlen, de ki lehet bírni.
2008. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akár a teteje, akár az oldala, az bizony szuvasodik!

Ha már fáj, akkor már nem nagyon lehet tömni (csak gyökértömést).

AZONNAL irány a fogorvos! Már, ha még kell neked az a fog...

2008. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!