Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog helye meddig fáj?

Bölcsesség fog helye meddig fáj?

Figyelt kérdés

Kihúzták a bölcsességfogamat, mert elkezdett fájni. Mondta a doktornő, hogy legyen otthon fájdalomcsillapító, mert fájni fog a helye. Hát sajnos igaza lett, két napig az egész fogsorom fájt! És még most is fáj a helye. Ennél még a fogfájás is jobb volt!

Normális, hogy ennyi idő után is sugárzik a fájdalom a nyakam és a fülem felé?

És a kellemetlen szájszag, ami a foghelyből jön, az mikor múlik el?



2013. márc. 23. 19:38
 1/7 anonim válasza:

Nekem az egyik barátnőmnek húzták ki a fogát, és 2 hétre kiírta a doki, de még utána amikor jött suliba ugyanúgy fel volt dagadva neki és kb teán meg tejbegrízen élt egy hónapig. :/

Kitartást!

2013. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
HÁááááááát köszi, ezzel nem vigasztaltál meg!!!! :)
2013. márc. 25. 19:13
 3/7 anonim válasza:
100%

Bocsi, csak azt tudtam leírni, amivel szembesültem... :D

De kitalálhatok valami szivárványos tündérmesét is :P

2013. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem például csak aznap fájt mikor húzták mind2szer. pedig az egyik ráadásul bonyolult műtét volt, másfél órás. de az se baj, ha kicsit tovább fájdogál. természetes dolog. normális a sugárzás is és a szájszag is. nem tudom, hogy neked összevarrták-e, de nekem miután kiszedték a szálakat (1 hét) akkor tűnt el a szájszagom. persze utána nyugodtabban is mostam a fog helyét. de ha nyugtalan vagy inkább hívd fel a dokit. az a biztos. és gyógyulást :)
2013. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is aggódtam,de ez normális. Nekem legalább 8-9napig fájt, a fülem és a torkom is,mintha meg lennék fázva. És azon az oldalon minden egyes fogam is fájt kb 1hétig.
2013. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örömmel jelentem, hogy már leszoktam a fájdalomcsillapítóról és a szám szaga is kezd visszaállni a normális helyzetbe.

Néha még bele-bele nyilal egy tompa fájdalom, ami a nyakam és a fülem felé sugárzik, de ez már semmiség az eddigiekhez képest.

Már csak az bánt, hogy van még 3 bölcsességfogam...

2013. márc. 30. 09:03
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Sajnos szerdán nekem is kihúzták a bolcsességfogamat. Fájdalmas dolog. 30 percig tartott. Ha tanácsolhatok, akkor inkább idosebb dokihoz menjetek, mert nekem olyan érzésem van/volt, hogy a fiatal orvos rajtam gyakorolt.

Ma péntek van. Most is fáj a helye. Fájdalomcsillapitókon élek es rendesen rágni sem tudok.

Soha tobbet nem akarom ezt már átélni

2022. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!