Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlás implantátummal?

Fogpótlás implantátummal?

Figyelt kérdés
Az egyik metsző fogam sajnos tönkrement és ki kell húzatnom, a helyét egy implantátummal szeretném pótoltatni. A kérdésem pedig az lenne, hogy ez a beavatkozás mennyire fájdalmas és pontosan, hogy is néz ki? A fogam jelenleg gyulladásban van és nyitva.

2013. márc. 25. 07:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, első kisörlő.
2013. márc. 25. 07:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Az implantátum beültetése rohadt nagy fájdalommal jár és van akinek mhndig begyullad vagy kilöki a szervezet ráadásul drága is. Érzéstelenítésben fáj nem tudom altatásban csinálják e mert jobban jársz. Meglehet oldani koronával a foghiány mellett egyet egyet lecsiszolnak és kipótolja porcelánnal vagy mással van attól már jobb is. implantátum akkor jó ha pl.egymás mellett 3 fog hiányzik és nem lehet pótolni. Gondolj bele egész a csontig fúrnak csavarnak ütnek fúrnak amit csak elbírsz képzelni. Jujj, nagyon fáj! Nekem egy volt ami elgennyesedett és amikor szedték ki az is fájt.
2013. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, azért kellene implantátum mert a mögötte lévő hiányzik fogszabályzó miatt az azt követő meg szintén nem életbiztosítás, tehát elég nagy hely lenne a helyén... igen az árát azt tudom sajnos azért nem is kérdeztem :(
2013. márc. 31. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos begyulladt nekem 3fog hiányzik. A 7es van meg és utána a 4es sajnos. Azért kellett imp.de azt a fájdalmat én nem tudom leirni amivel az járt hiába az érzéstelenítés arról nem beszélve hogy 6hónapig várták h.becsontosodjon rárakta a hidat és 3hónap múlva ki kellett venni mert az egész állcsontom begyulladt. szóval saját tapasztalataim nem jók, de soknak bevállt. Hátha neked is bejön. Előző voltam. Sok sikert ha belevágsz.
2013. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még egyszer köszi
2013. ápr. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!