Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fog nyitott...

Gyökérkezelt fog nyitott nagyon figyelni kell rá?

Figyelt kérdés
Ma voltam a fogorvosnál és a röntgen CD-m alapján azt mondta gyökérkezeli, pedig én ki akartam húzatni.. 19 vagyok. Kifúrta nyomott bele tűket is, eléggé fájt de kibírtam, most ha minden étkezésnél beleteszek egy papírzsebkendő vagy szalvéta darabot és elzárom tud még belemenni ételmaradék ha utánna kiöblögetem vízzel?
2013. márc. 25. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Doki, mit mondott?


Szerintem maradj a pépes kajáknál, amíg nem zárja le. Egy kis óvatos öblögetés nem árt használj valami szájvizet, ami rendesen tisztít.

2013. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt mondta ha eszek, akkor rakjak bele valamit, pl zsbkedő galacsint, bal alsó fog, egyszer már betömte mult hét hétfőn, mert azt hitte azért fájt mert lyukas de kiderült hogy geny van a foggyökeremen, ha ettem kiveszem a galacsint a lyukból és úgy öblítek akkor a vízzel még megy bele ételmaradék?? áhh nemtudom hogy egyek így jövő hét csütörtökön tömi be, addig még 11 nap... :/
2013. márc. 25. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!