Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek gáz lesz? Hogyan...

Szerintetek gáz lesz? Hogyan takarhatnám el?

Figyelt kérdés
Nemsokára kihúzzák a felső 4-es fogaimat és nagyon félek hogy megmarad a helye és csúnya leszek nagyon. Magától a foghúzástól is félek, de aminek meg kell lennie annak meg kell lennie. Viszont az a baj hogy foghúzás után egy hónappal teszik csak fel a fogszabályzót és addig hiányozni fog 2 fogam. Nagyon feltűnő lesz?

2013. márc. 25. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz feltűnő ha betegesen próbálod elrejteni. A 4-esek annyira szerencsére nincsenek szem előtt, ha természetesen viselkedsz a kutya se fogja észrevenni, vagy ha észre is veszik látják rajtad, hogy nem görcsölsz rajta és őket sem fogja érdekelni.
2013. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmenteni gyökérkezeléssel?

Nem gáz amúgy, sajnos elég sok embernek nem teljes a fogsora.

2013. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi baja a fogamnak, egészséges csak nem férne el a többi a fogszabályzó miatt. Ezért kell kihúzni. Csak egy hónapig hiányozna onnan a fogam. Utána felteszik a fogszabályzót.
2013. márc. 26. 04:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudnak addig odatenni egy ideglenes "fogat". Persze funkcióját nem fog betölteni, vigyázni is kell rá, mert tényleg csak esztétikai funkciót tud ellátni, viszont ha ennyire zavarna, megérné.
2013. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amúgy én 17 évesen 3 hónapig szemfogak nélkül éltem. :))

akkor nem éreztem gáznak, csak picit, de most így visszagondolva, hááát.... :DD

2013. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És nagyon látszódott a szemfogak hiánya?
2013. márc. 29. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Háát, eléggé, az a 4-es előtt van, a középről számolva haramadik fogak. :))
2013. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor a 4-es hiánya is nagyon fog látszani?
2013. márc. 29. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:
eléggé
2013. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kèt 4-es fogam kihúzták,utána rakták másnap a fogszabályozót.Előtte azonban az egyik 3-mas fogam is kihúzták.Muszáj volt.Kellett a szabályozáshoz.2 hónapig nem volt meg a jobb felső 3-masom.7.-es voltam..
2013. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!