Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 23 éves nappalis diáknak...

23 éves nappalis diáknak mennyibe kerül Székesfehérváron az SZTK-s állandó felső fogszabályozó?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

150.000.-Ft-tól a csillagos ég.

18 éves korodik kedvezményes volt.

2013. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ekkor volt fogszabim és el kell hogy keserítselek...nem támogatja már a TB ilyenkor. Szóval vagy belevágsz és a végén nem adod össze hogy mennyibe került, vagy összeadod és két év múlva elájulsz :) De megéri! Én nem bántam meg! Túlesel rajta és szép leszel! Nem beszélve arról, hogy a fogaidat is jobban tudod tisztítani a mindennapok során. Sok sikert!
2013. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Részlet fizetési lehetőség van?? Ha igen kb mennyi időre adják?
2013. márc. 26. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. Két részletben kellett rendeznem a készülék árát. Aztán pedig a kezeléseknél a rendelési díj volt csak, a levétel után pedig még kellett kivehető éjjeli fogszabit fizetnem. De az már nem volt annyira sok, kb egy 10-es azt hiszem. De ez orvostól függ. Vannak, akik segítőkészebbek és vannak, akik nem. Kérdezz rá egy dokinál és akkor már el tudod te magad is dönteni, hogy belevágsz vagy sem.
2013. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leírom azt, hogy kezdődik :)

Szóval: először bemész, elmondod mit szeretnél, aztán röntgent fog csinálni, hogy megnézze mi van a fogakkal, aztán megnézi van-e lyukas fogad,mert ha van akkor azt kell először megcsináltatnod(fogszabit csak ép, egészséges fogsorra raknak fel-máramelyik normális orvos....) aztán pedig mondani fogja, hogy mennyi ideig kell hordanod és milyen fogszabit(mert lehet, hogy neked elég egy sín is...nem tudom....majd megmondja a doki) aztán csinál egy kezelési tervet. Ebbe van az, hogy ha esetleg kell húzni fogat a helyhiány miatt, akkor melyiket fogja neked majd kihúzni. aztán kapsz egy kiskönyvet, amiben minden egyes kezelés során beleírják, hogy mennyire szépülnek a fogaid és hogy milyen ügyes vagy, hogy ebbe belevágtál és hogy mennyire kitartó és ügyes ember vagy, hogy ügyelsz a fogaid és az egészséged épségére! :) Na szóval tessék csak belevágni!

2013. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!