Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Huztak ki valakinek gyulladt...

Huztak ki valakinek gyulladt fogat, ciszta a gyökeren, nem akarom müteni, fajt, hatott az erzestelenitö?

Figyelt kérdés
A legjobban az erdekel fog hatni az erzestelenitö?Mire kell utanna ügyeljek,fajni fog?
2013. márc. 28. 10:44
 1/4 tataboy ***** válasza:
Nekem jobb felső hatost húzták ki az ősszel már vagy háromszor volt gyökérkezelve de az egyik gyökérben olyan görbület volt hogy nem tudta a doki rendesen kiszedni az idegeket,ez gyulladt be. Kétszer kellett érzéstelenítőt kérnem mert egyszer neki kezdett de szóltam hogy hagyja abba,ezután adott még ami azért lassan hatott,mikor kihúzta akkor láttuk hogy ciszta volt rajta. Kibírtam de nem volt kellemes.
2013. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kaptál gyógyszert? Ha gyulladt, akkor szoktak adni húzás előtt gyógyszert, pár nap alatt lemegy a gyulladás és akkor nem fog fájni a húzás.

Egyébként van akinél hat, van akinél nem hat ilyenkor az injekció, ez változó.

2013. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tataboy ***** válasza:
Szedtem cataflamt előtte ,igazából már nem használt.
2013. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 katus90 válasza:
Nekem 3 napja húzták ki a fogamat úgy ciszta volt alatta.Nem fájt konkrétan a húzás!De azóta nagyon szemvedem,lázas is voltam,fertőzést is kaptam ami herpeszben jött ki.Nem nagyon bírom kinyitni a számat sem.Nemtudom miért.
2013. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!