Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S! Hogy készüljek fel...

S. O. S! Hogy készüljek fel rá? Adjatok tanácsot, kérlek

Figyelt kérdés

5 fogam szedik ki egyszerre :( 4 bölcsesség fobat, és van egy 33. fogam fent a bal bölcsességfog mellett, de mivel olyan pici a szám nem fér el, így az arcüregemben van már. 3 hét múlva lesz a műtét altatással egy magán klinikán. Nagyon félek:( Mind a 4 csonttal fedett, a két alsótól be vannak durranva a nyirokcsomóim is meg ámblokk az egész ínyem :( a vérképem is nagy gyulladást jelez :( nem mondtak semmit mit kell a műtét előtt tennem, van valakinek tapasztalata? Azt mondta doki hogy fel kell nyitni az arcüregem máshogy nem lehet kiszedni a bal felsőt és a plusz fogat :( mit tanácsoltok nekem? Utána mit egyek - igyak mit ne? Az alábbi bajaim közül mi számít az altatásnál?

10 éve fenn álló vashiányos vérszegénységem van, a vérnyomásom mi dig nagyon alacsony a pulzusom meg még nyugalmi helyzetben sem megy 85 alá, a gerinc sérvem gondolom nem számít semmit, meg a magas koleszterinem sem(sztem gyárilag csak halat és csirkét eszem 159 cm vagyok és alig 50 kiló, 16 évig versenyszerűen sportoltam, a gerincem miatt hagytam abba). Plusz penicilin érzékeny vagyok. Sportolni meddig nem sze ad? Az arcüreg feltárást hogy csinálják? :/21/L



2013. márc. 30. 02:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mint minden műtétnél, ennél sem fogsz semmit érezni. Ezt követően pedig az orvos tájékoztatni fog, hogy mit ehetsz és milyen életmódot kövess. Gondolom erről a többféle egészségügyi problémáról tud az orvosod, mert ezek ismerete mind szükségesek a műtéthez. Megértem az aggódásodat, de bízz az orvosodban és tartsd be az utasításait, így gyorsan túl leszel rajta. Sikeres műtétet és könnyű gyógyulást kívánok.
2013. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!