Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit kell tudni a fogszabályzás...

Mit kell tudni a fogszabályzásról? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Hamarosan megkapom a fogszabályzóm.

Valaki válaszolna nekem a kérdéseimre? :

Mielőtt megyünk előtte egyek?

Nagyon fáj utána?

Meddig fogok ott ülni (mármint a fogorvosi székbe)?

Mikor már megszoktam mit tanácsos enni?

Ennyi lenne. Előre is köszönöm.



2013. márc. 31. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

egyél.

utana nem fáj.

már nem emlékszem mennyi idö alatt teszik fel.nem sok.

fájni akkor fog ha húznak rajta.

én donalgin nevű gyógyszert irattam fel.annyira fájt,pedig nm vagyok kényes,és 27 voltam.

almába ne haraj bele:)

azt kérdezted ha leveszik kell e éjszakait hordanod?

mert nekem elfelejtettek mondani,aztan nem is hordtam az éjszakait mrt lviselhetetlen volt,hátul összecsúsztak a fogaim utana.

2013. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp egyél, meg persze mosd meg a fogaidat.

Nem fáj a felrakás, az állítás viszont eléggé.

Elvileg mondaniuk kéne, hogy meddig nem szabad enni, úgy emlékszem két óráig.

Almát utána is ajánlatos inkább felvágni, nem simán harapni, nekem le is jött az egyik tappancs almaevéstől...

Kb háromnegyed óra volt nekem, de észre se vettem, olyan kellemes volt, hogy matattak a számban :D

Mindent szabad enni, de ha közösségben étkezel, vigyél egy fogkefét, mert vicces tud lenni :D

Ha nem mondanák kérjél viaszt, mert nekem tiszta seb lett a nyelvem, szám, kitörte a fogszabájzó, egy év után adtak, akkor jutott eszükbe...

2013. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyél előtte, csak utána moss fogat. ;)

Utána egyáltalán nem fáj, csak fura- majd felrakás után 3-4 órával fogok érezni, h kicsit kipiszkálta a szád, a fogaid pedig mintha mocorgásnak eredtek volna.

Nekem kb. háromnegyed óra alatt rakta fel, ami egyáltalán nem fáj.


Amúgy én miután felrakta, 20 perccel már ettem. És még mindig fentvan, nekem erről semmit sem mondott. De te azért kérdezd meg. :))

Am én már tisztára megszoktam, egyáltalán nem fáj. Ez mindenkinél változó. Fájdalomküszöb és fogorvos, meg fogszabályzófüggő. De megéri... nekem 3 hete tették fel és már látszik egy kis változás. Pedig nagy a gubanc odabenn. :)

2013. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!