Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ha pár évvel...

Szerintetek ha pár évvel ezelőtt rendszeresen hordtam volna az éjszakai fogszabályzót, akkor most az állandóhoz nem kéne négy fogam kihúzni?

Figyelt kérdés
Túl szorosan vannak a fogaim, szemfogaim felül pl előrébb jöttek ki, így a mögöttük levő tejfogakat ki kellett húzni... Mikor az éjszakait megkaptam, nem hordtam mert kényelmetlen volt és aludni se tudtam tőle, mostmár bánom, de nem tudok már ezen változtatni...
2013. márc. 31. 22:04
 1/1 anonim válasza:
Hát mivel arra van kitalálva akkor igen! Ha nekem görbék lennének a fogam, nem érdekelne semmi meg senki csak az hogy szép fogaim legyenek. Nekem mindig kilyukadnak és sajnos nem megyek vele semmire hogy egyenesek.
2013. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!