Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki felvilágosítana?

Valaki felvilágosítana?

Figyelt kérdés

van 2 nagyon rossz fogam ès szeretnèm mindkettőt kihúzatni mindenfèle kèppen. Szegeden ezt mennyièrt tudnám megtenni?

18-èves vagyok mèg tanulok idèn vègzek van kedvezènyem? valami jó tanács fájdalom ellen?

lehet kèrni duplán az èrzèstelenítőt hogy tuti ne fájjon? jah ès van egy amit tömni kellene ebben valaki tud àrat mondani?


2013. ápr. 4. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Körzeti doki ingyen kihúzza, de ha nagyon rossz és nem megy neki akkor szájsebész tudja csak kivésni, de az is ingyenes, csak fájdalmas. Nem hiszem hogy adnának dupla érzéstelenítőt!

A tömés is ingyenes körzetinél.

Melyik fogaidról van szó?

2013. ápr. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát èn nem tudom hogy kell az ilyet kiszàmolni sajnos alòl a második rágófog mindkèt oldalt. Az a helyzet hogy mórahalmi lakos vagyok ès itt 2 fogorvos van ès akihez nekem kellene járnom őt szòszerint utálom. Nemtudom a másik milyen azt mondják ő jobb ès kedvesebb ès jobb munkàt vègez. Oda èn bemehetek foghuzási szàndèkkal? Nekem akkor ingyenes lenne? Sajnos nagyon kevès keretem van rá de megbolondulok a fájdalomtòl.
2013. ápr. 4. 04:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csak ahhoz mehetünk, akihez tartozunk, többi orvos nem fogad, van ahol fogad a másik is, de ott fizetni kell.
2013. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!