Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A 4 éves kislányomnak fogfájás...

Bogáti Adrienn kérdése:

A 4 éves kislányomnak fogfájásrol fel dagadt az arca mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el fogorvoshoz. Addig borogasd neki.
2013. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha feldagadt, akkor biztos, hogy gyulladás van, amit -csatlakozom az előttem szólóhoz- fogorvosnak látnia kell, nehogy gennyes gócként kezdjen működni a folyamat. A borogatás mellett, amíg nem juttok el az orvosig, kamillás főzettel kéne öblögetni.
2013. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy nem netezel, hanem elmentek fogorvoshoz!
2013. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vidd el fogorvoshoz, az kifúrja a fogat és nyitva hagyja, így a genny ki tud ürülni.


DE!! ha időközben lemegy a duzzanat, akkor is vidd el, ne halogasd a dolgot, és ne hagyd rá, hogy "meggyógyult", mert nem gyógyult meg akkor sem, átmenetileg elmúlt, de x hónap múlva 2x ekkorára fog dagadni.

2013. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
No, most már eltelt egy hét is. Voltatok orvosnál?
2013. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Esetleg elvihetnéd orvoshoz!!!! IDIOTA
2013. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy IDIOTA ? /Ráadásul rövid o-val./ Hölgyem: a fogfájás legtöbb esetben szervi, vagy meridián probléma. Írjon s válaszolni fogok önnek. Addig néhány Természetes gyógymód: szegfűszegolaj-pár csepp a fogtőre, tölcséres fülgyertya, a mutató ujj alsó-külső körömágy közepes erős nyomása-30x. 1mp nyom, 1mp szünet. Üdv. Tádé
2013. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki tanácsot adot.voltam vele fog orvosnál még az nap délután adot ecsetélöt és gyuladás csökkentöt.nehezen találtam fogorvost pénteken délutánezért nem kellet volna le idiótázni mert tanácsot kértem mig orvoshoz vittem.
2013. ápr. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!