Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömhető még ez a fog?

Tömhető még ez a fog?

Figyelt kérdés

Egyik rágófogam egyik 'gumója' lukas.

Tömhető még ez a fog vagy ki kell húzni?



2013. ápr. 10. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Tömhetö,addig amig a gyökér rendben van.Ne engedd kihúzni semmi esetre.Max ki kell ölni az ideget,de ezt a röntgen eldönti.
2013. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj istenkém ...az idegelés fájdalmas dolog?
2013. ápr. 10. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan tömhető, és lehet hogy idegkezelni sem kell, ha nincs annyira elromolva még. De az orvosok mindent megtesznek, hogy megmentsék a fogadt. De amúgy az idegkezelés nem fájdalmas egyáltalán. Én is nagyon féltem tőle, aztán semmivel sem volt kellemetlenebb vagy fájdalmasabb, mint egy tömés. Ha jól csinálják, semmit nem fogsz érezni.
2013. ápr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát eddig nekem még tömve nem volt fogam,csak húzva.21 vagyok és már 5 fogamat kihúztak,de nem tudtam elmagyarázni a fogorvosomnak h tömje ne húzza,mindig az volt a válasza h az macerás :s

ebből az 5ből egy volt ami télleg nagyon rossz volt.

2013. ápr. 10. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nem olcsó mulatság, de én inkább eljárok magán fogorvoshoz, mert ő legalább biztos mindent megtesz. Ne hagyd kihúzatni. Ha ilyen fiatalon ennyi fogadat már elvesztetted, akkor csak még rosszabb lesz és a pótlás még drágább... Tehát én azt javaslom, inkább keress fel egy magán fogorvost, ők azért lelkiismeretesebbek. Jah, és ne halogasd az orvoshoz járást, ne várd meg, hogy annyira elromoljon, amire azt mondja az orvos, hogy könnyebb kihúzni, mint megjavítani. A te fogaid, a te egészséged.
2013. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! (:
2013. ápr. 11. 00:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!