Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor fognak már helyesen...

Mikor fognak már helyesen állni a fogaim? (kép;több mint egy éve viselek fogszabályzót)

Figyelt kérdés

nagyon csumpi volt az elején meg kell hagyni, ahhoz képest ez nagyon sok fejlődés, de mintha megállt volna


van egy frankó keresztharapásom amit már 8-9 hónapja kezdtünk el a fogorvossal helyrehozni most így néz ki normál helyzetben


[link]


és valahogy így kéne helyesen állnia normálisan

(a szemfogaimat próbáltam egymáshoz igazítani)

[link]


ezt a gumizós módszert csinálom már 8-9 hónapja, nem tudom mikor lesz vége, de ahogy elnézem soká..

főleg a jobb szemfogam(a képen baloldalt lévő) a legkiállóbb és amiatt vágtam is bele az egészbe


van még egy furcsaság, a doki még a kezelés elején azt mondta, hogy a kezelés végén kell kihúzni a bölcsességfogakat:O ezt tudtommal nem így szokták, na mondom jól van..


a számon az csoki, az a sárgaság pedig elfolyt rakasztó, nem dzsuva :D


köszönöm!



2013. ápr. 11. 19:16
 1/5 Nyuszietta válasza:
Szia! A fogat nem muszáj kihúzatni ha nem akarod csak akkor ha nagyon nem válik be a fogszabályzó!! Nekem is mondták ezt a módszert de én nem akarom kihúzatni a fogam és annyit mondott a fogszabályzós orvos,hogy akkor tovább kell hordanom. Ennyi :) Remélem tudtam segíteni :)
2013. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez keresztharapás?
2013. ápr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, igazából nekem a doki nem is mondott más módszert, csak ezt mondta hogy ez a köv. lépés aztán ez lett belőle..pff na mind, most már akkor csak kibírom :D


2! az első képet nézd, az a normális harapás, a második, csak szemléltetés:D

2013. ápr. 14. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen látom, nincs okklúzióban a fogad, keresztharapásod van, legalábbis szerintem.
2013. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj?/, idő kell hozzá és a lényeg , hogy rendszeresen gumizd a fogaidat ! :)

Az én fogszabim már 4 éve van rajtam amugy :D

2013. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!