Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kihúznák egy rágófogamat...

Ha kihúznák egy rágófogamat felül, akkor mindenképp elmászik a fogsor?

Figyelt kérdés
Kiskoromban húztak ki egyet, akkor szépen elmászott, az egyik oldalon "vámpírfogam" van. Nem szeretném, hogy megint ez legyen, de most nincs arra keret, hogy magánfogorvosnál implantot csináltassak.
2013. ápr. 14. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi az a kiskor, és mennyi vagy most... nekem 14 évesen húzták ki, és minden fogam maradt a helyén... szerintem egy bizonyos kor után már nem lesz semmi bajod...
2013. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8-10 éves lehettem, 17 vagyok most. Az alsó fogsoromból húztak, most a felsőből húznának.
2013. ápr. 14. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából akkor mászik, bármilyen korban, ha erőhatás éri. (gondolj fogszabályzóra) kiskorban nőnek a fogak, újonnan kibújó is tolja a többit. ha még nem nőtt ki a bölcsességfogad, az tolhat rajtuk. És persze függ a harapásodtól is, felső, alsó fogsor hogy zár össze. ha tökéletesen, nincs feszülés, nincs erőhatás, nem mászik el. Ha nem jól zár, valamerre jó eséllyel tolódni fog.
2013. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha a fog körül nincs másik, vagyis kihúztak egyet, akkor a következőknek már nincs támaszuk, és könnyebben fognak kiesni.
2013. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!