Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek egy ilyen herpesz...

Szerintetek egy ilyen herpesz mennyi idő alatt mulik el?

Figyelt kérdés
Péntektől lázas vagyok,soha életemben nemvolt ilyesmim. Most meg az egész számat beboritja:( Nagyon ronda gennyes:( ilyen dudorok állnak ki,duplájára dagadt [link]

2013. ápr. 16. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Használsz rá valami herpesz elleni kenőcsöt?

Mert ha már a megjelenéstől kezdve használ az ember, akkor az megállítja a vírus tovább szaporodását és így előbb bekövetkezik a gyógyulás. A te szádon viszont rengeteg van, valószínűleg nagyon gyenge lehet az immunrendszered, ezt mindenképpen erősíteni kéne vitaminokkal. És fontos, hogy ne terjeszd! Tehát ne nyúlj hozzá, ne piszkálgasd, mert ez fertőző.

Amúgy nekem múltkor 1 helyen volt a számon herpesz, 4 nap alatt múlott el úgy, hogy csak egy halvány piros folt látszódott, de az már nem volt püffedt és nem volt zavaró.

De a tiéd szerintem így több, mint 1 hét lesz, de lehet 2 hét is.

2013. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen eléggé le vagyok gyengülve,nagyon beteg vagyok:( Antibiotikumot szedek. Használok rá kenőcsöt. Hát mivel még sose volt ilyenem ezért nem kezdtem el mindjárt kezelni mert ugye nem tudtam h ez az lehet. Egy picike hólyag jött ki a számra,de nem gondoltam erre:S
2013. ápr. 16. 21:35
 3/3 A kérdező kommentje:
És rohadtul fáj :( Enni alig birok mert ha hozzá ér vmi olyan akkor elkezdi csipni:(
2013. ápr. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!