Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fájdalmas a gyökérkez...

Mennyire fájdalmas a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
utána olvastam hogy mi is ez de rémesen hangzik. már kétszer voltam fogdokinál és egyszer kifurta azt a fogamat és beletett egy ideiglenes tömést de utána is fájt nem tudok azon az oldalon enni. aztán amikor visszamentem megkérdezte fáj e én mondtam hogy igen de azt mondta várunk még vele egy hetet és ha nem lesz jobb akkor gyökérkezelni kell. holnap kell mennem és nagyon nagyon félek tőle :( eddig két fogamat csinálta meg kaptam érzéstelenitőt is de nem nagyon hatott amikor kifurta amelyiket kezelni kell az még fájt is nem kicsit. ha gyökér kezelés előtt is érzem a fogam mennyit kérhetek vagy van egyáltalán esély rá hogy ne nagyon érezzem amit csinál? köszi előre is
2013. ápr. 16. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az injekció kellemetlen amíg beadja, olyan feszítő érzés, de 5-10 perc után totál lezsibbad az egész, semmit nem fogsz érezni. De ha nagyon parázol és túlságosan ráfeszülsz a témára úgy sokkal szarabb, szóval lazítsál. Nyugodj meg, már többen megpróbálták, de eddig senkinek nem sikerült sem a szuriba sem a gyökérkezelésbe belehalnia, nem te leszel az első.
2013. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)) végül nem kellet kezelni betömte valamilyen bonyolult nevü töméssel és ha fáj akkor kell vissza mennem :)
2013. ápr. 17. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont ma volt gyökérkezelés.

Abban a hitben voltam hogy ez a legfájdalmasabb (a fogászati beavatkozások közül:P)

Mert mindenhonnan ezt hallottam, hogy amikor az idegeket kiszedi, az kibírhatatlan stb.stb.

Erre nemhogy nem fájt, de szinte semmit nem vettem észre.

Egy kis tűvel amikor belenyúlt, akkor pici szúrást éreztem, és annyi.

2013. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó: ez megnyugtató köszönöm :))
2013. ápr. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!