Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzom lesz és kikelt...

Fogszabalyzom lesz és kikelt húzni a fogalmat. Mennyire fáj? A fog maradandó. Mijen módszereket tudtok hogy enyhítésem a fájdalmat az injekción kívül? Természetesen azt is kapok.

Figyelt kérdés

Gondoltam arra hogy iszok de akkor mit szól az orvos ??

Fájdalomcsillapítót is szedek be....

14 éves vagyok...

(Lehet kicsit nyafican hangzik de jobb félni mint megijedni ....

Írásai hibákért elnézést..)


2013. ápr. 16. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Inni nem szabad foghúzás előtt.

ne csinálj belőle ügyet. ha bármi egyéb tennivalód lenne ezzel, akkor a doki előre szólt volna. semmit nem fogsz érezni az érzéstelenítő miatt.

2013. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fájdalomcsillapítót sem kell bevenni.

főleg inni is és arra bevenni fájdalomcsillapítót, az nagyon buta dolog, gyógyszerre inni, olyat sose csinálj!

2013. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inni nem szabod, mert olyankor vérzékenyebb vagy (Nekem ezt a piercing előtt mondta a piercinges), nem fog fájni, még szerencsésen meg is úszod. Nekem 4 fogat kellett műteni, méghozzá a bölcsességfogakat, még a nyelvembe is kaptam szurit:D Ha már kapsz injekciót, semmit nem fogsz érezni, csak arra figyelj, hogy jól lezsibbadj, szólj neki, hogy mielőtt elkezdi bökdösse meg azzal a szúróssal, ha fáj akkor kérj még érzéstelenítőt :) Hajrá!:D
2013. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most húzták fogam és semmit nem éreztem belőle. A szuri kellemetlen volt de túl lehet élni. Szóval ne izgulj emiatt.
2013. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem először 2 hete húzták ki bal oldalon (szintén fogszabályzó miatt fölül-alul) az érzéstelenítő kellemetlen egy kicsit, de nem vészes, csak csukd majd be a szemed, képzeld magad valami szép helyre, és minden rendben lesz. a jobb oldal viszont már fájt nekem, de remélem te szerencsésebb leszel, majd írd le milyen volt, sok sikert :)
2013. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!