Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak, ha a körzeti...

Mit csináljak, ha a körzeti fogorvosomhoz nem mehetek?

Figyelt kérdés
Olyan sokára ad mindig időpontot,én meg tele vagyok határidős munkákkal,és elfelejtettem. Felhívott kiabálva,hogy mivel nem jelentem meg,soha többé ne menjek hozzá,és rámtette a telefont. De én körzetileg oda tartozom,a többi fizetős és nagyon drága,a fogaim tönkre vannak menve,mit csináljak? Kétségbe vagyok esve!
2013. ápr. 17. 09:20
1 2
 1/18 intrepid ***** válasza:
Ez az újmódi előjegyzéses rend akkora marhaság, honnan tudhatom, hogy 2 hét múlva ráérek-e. Erőltetik, és ha nem tud elmenni az ember, akkor már retorziót helyeznek kilátásba. Hova fejlődik ez a világ....
2013. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nálunk sürgősségivel meg vizsgálatra akármikor lehet menni,de az előjegyzéses ellátás 1-1.5 hónap.Az utóbbi 1 évben csak röntgeneztetni meg sürgősségi ellátáson voltam sztk-ban,a normál fogtöméseket mind magánban csináltatttam,pláne,hogy az sztk-ban jóideje nem is találtak semmit(magánban igen).Ha nem tudsz magánba menni,akkor nincs más megoldás,mint elnézést kérni a körzeti dokitól és valami jól látható helyre kiírni az időpontot,hogy ne felejtsd el.
2013. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1. Használj naptárat!

2. Nem teheti meg azt, hogy kirak, mert a te adódból is fizetik. Nyugodtan menj vissza, és mondd meg, hogy feljelented, ha nem hajlandó ellátni rendesen.

2013. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Felhívtam,megkövettem,bocsánatot kértem sokszor,kértem,hogy ne haragudjon,szeretnék hozzá járni továbbra is,erre azt mondta,hogy ez az én problémám,ez az ügy túl van tárgyalva,velem befejezte,és megint rámtette a telefont. Szégyen-nem szégyen,bőgök.
2013. ápr. 17. 09:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

no, akkor most felveheted a kapcsolatot a betegjogi képviselővel, hiszen nem rakhat ki a körzetéből...

más kérdés, hogy utána mennék-e egy ilyen orvoshoz, hátha "véletlenül" olyan fájdalmat okoz egy fúrásnál, húzásnál, amire életem végéig emlékeznék...

2013. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálatok nincs sztk,ahol van több doki és ahhoz mész,akihez akarsz?
2013. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Van sztk-n egy csomó körzet,de én csak a sajátomhoz mehetek ingyen,nem akihez akarok. Ezt mondtam neki is,de azt mondta,ez már az én problémám. Mondtam,hogy még a gyilkost is el kéne látnia,azt mondta,hogy a gyilkost igen.
2013. ápr. 17. 10:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát furcsa egy fogorvos ,de tényleg. Bárkinek bármi közbe jöhet ,hogy nem tud elmenni és nem szokás felhívni telefonon ,hogy kiabáljon. Ilyenről még nem hallottam .
2013. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez hülye :D Én mondjuk így már nem mennék hozzá ki tudja mit művelne bosszúból a fogammal..

Hívd fel a rendelőből egy másik dokit meséld el a helyzetet neki, el fog beszélgetni az orvosoddal.

De ne foglalkozz a mártírkodásával,ne vedd a szívedre:)

2013. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köpni-nyelni nem tudtam,amikor felhívott,mert elkiabálta,hogy mit akar és már rakta is le.
2013. ápr. 17. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!