Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol tudok venni, rendelni...

Hol tudok venni, rendelni Rembrandt termékeket és otthoni fogfehérítéshez való eszközt?

Figyelt kérdés
Már régóta nagyon szeretnék elkezdeni egy otthoni fogfehérítést, csak nem tudom, hogy honnan szerezzem be a hozzávalókat. Például gondolok itt a sínre, egy jó szájvízre és persze a pasztára. Plus White termékek is érdekelnének, ha van róla infó, tapasztalat, rendelési tanács. Külföldi portálokon láttam, onnan hozzák Magyarorszára?? Vagy csak én nem tudok róla, hogy itt is van?

2013. ápr. 20. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Google-t próbáltad már?

Beírod, hogy Rembrandt 2 órás fogfehérítő és szerintem találni fogsz. Én úgy tudom, hogy Magyarországon csak egy cég forgalmazza állandó jelleggel.

De ott másfajta otthoni fogfehérítőt is találsz, ami ugyan úgy hatásos.

Remélem segítettem!

2013. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Azt hiszem a Bright Smile fogfehérítésre gondoltál, és azt néztem már. Külföldről rendelve kb. feleannyiba kerül, áfával, kiszállítással, mindennel együtt... Reméltem titkon, hogy lesz egy olyan bolt Budapesten, ahova csak bemegyek és már adják is, de akkor szerintem külföldről fogok rendelni. Köszi, hogy írtál.
2013. ápr. 28. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!