Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mi lehet és mit...

Szerintetek mi lehet és mit tegyek?

Figyelt kérdés
2-3 napja egyik reggel azt vettem észre a tükörbe nézve,hogy kétszeresére duzzadt a szám,teljesen piros lett és fogalmam sincs hogy mitől. Ittam Calcimusot és egy allergia elleni tablettát is bevettem . ( egy nap 4 Calsimuscot ittam és 3 gyógyszert vettem be). Ugyanezt csináltam még 2 napig. Sőt még be is kentem Bepanthen kenőccsel mert elkezdett kirepedezni a szám. Semmi különlegeset nem ettem mostanában nem tudom miért van ez. Hétfőn az lesz az első,hogy bejelentkezek bőrgyógyászhoz,de addig nem ártana ha csillapodna ez a dolog.

#allergia #száj duzzanata
2013. ápr. 21. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos mást nem igen tehetsz.Mondanám,h kend be hidratáló krémmel,de az abban lévő illatanyag,színesék,tartósítószer ronthat az állapotodon. Ha van otthon gyógyszertári Cremor aquosus,Hydrophil azt használhatod. De egy nap 3 allergia elleni tabletta? Vagy mióta elkezdődött,azóta három? Calciumot ihatsz többször is,de az antihisztaminoknak a napi adagja 1 tbl. Kivéve a régi gyógyszereket pl. Suprastin.
2013. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Revicet tablettát szopogattam...megkérdeztem a gógyszerész rokonom és azt mondta hogy lehet egy nap hármat.
2013. ápr. 21. 09:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!