Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi lehet? Gyökérkezelni...

Ez mi lehet? Gyökérkezelni kell a fogam?

Figyelt kérdés

Nyáron betömték az egyik fogam, ami utána fájt néhány napig, majd érzékeny lett a hidegre.


Most ősz van, s egy hete megjelent egy kinövés, "pukli" a fogam felett, amit betömtek, s 3 napja érzem, hogy lüktet.


Megmenthető még a fog, esetleg mit kellene csinálni, mert idegesít már a "pukli" és a lüktetés.


Köszönöm a válaszokat.


2013. ápr. 21. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát Lalyosom, nem tudom te bolygón vagy éppen ahol most ősz van és ahol a Lajos nevet elipszilonnal írják...


Azt sem tudom, hogy hány fogorvos szokta itt a gyakorin az unalmas óráit agyonütni, de szerintem egy fogorvos sem jelenti ki a semmibe, hogy kell e gyökérkezelni egy fogat, vagy sem. Így látatlanul szerintem nem lehet erre felelni.

2013. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem így hívnak egyébként, ez csak egy paródia név :)

Direkt van ly-nal írva, mert kapcsolódik ehhez a névhez egy történet.

2013. ápr. 21. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán nekem ugyanez volt a problémám....


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__42..

2013. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!