Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elöl az alsó két fogam között...

Elöl az alsó két fogam között az ínyem legtetején egyik napról a másikra egy kis sötét folt jelent meg. Ez micsoda?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi nem volt ott, azonban a probléma az, hogy sajnos tegnap este véletlen elaludtam fogmosás előtt, lehet emiatt alakult ki? Mert ma reggel már láttam a kis foltot, de csak fogmosás után vettem észre, azt nem tudom, hogy előtte ott volt-e már. Olyan, mintha az íny és a fogaim között volna az a kis folt, de nem merem nagyon piszkálni a két fogam között az íny, nehogy kilazuljon vagy valami. Lehet, hogy csak vér, és odaszáradt? Bár nem szokott vérezni az ínyem, főleg mivel óvatosan mosom és puha sörtéjű fogkefével. Minden esetre jövő héten elmegyek fogorvoshoz (ezen a héten sajnos nem tudok), csak addig is jó lenne tudni, hogy mi ez. Amúgy semmi más panaszom nincs, szóval nincs begyulladva az ínyem, nem fáj egy fogam sem, nem érzékeny se az ínyem se a fogaim.
2013. máj. 15. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak egy ételdarabka szorult be, amit fogselyemmel ki tudsz szedni. Ha nem ételdarab, akkor lehet fogkő, amit a fogorvos dolga eltávolítani.
2013. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!