Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Összejöttem 2 hónapja egy...

Összejöttem 2 hónapja egy sráccal, de el vannak hanyagolva a fogai, hogy mondjam meg neki, hogy engem ez nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam meg, és nagyon rossz érzés fogott el, nekem ez igénytelenséget sugároz, pedig nem gondolnám róla, hogy az.
2013. máj. 25. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Két hónapja vagy vele, hh csak most vetted észre? És h érted h elvan hanyagolva? Furán áll, vagy nem mossa?
2013. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 degesz ***** válasza:

2 hónapig ki sem nyitotta a száját? Hm... ez érdekes.

De félre a tréfát, finoman puhatolózz. Pl. "Tegnap voltam a fogorvosomnál, szerencsére mindent rendben talált. Te is szoktál menni ellenőrzésre?" Lehet, hogy fél elmenni, ajánld fel, hogy elkíséred.

2013. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapig nem zavart akkor most miért?
2013. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem egészségügyi okok miatt tűnik elhanyagoltnak (szuvasodás, fogkő, stb.) akkor az is lehet, hogy nincs pénze megcsináltatni.

Így hiányos a kérdésed, és nem biztos, hogy olyan ötletet kapsz, ami hasznos lehet.

2013. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy tegnap vettem észre. :S

Elől minden ok, fogat is rendszeresen mos, de tegnap megláttam, hogy 2 felső nagyőrlője helyén 2 gyökér feketéllik. :S

2013. máj. 25. 10:50
 6/10 A kérdező kommentje:
És egy csomó kezelés ingyenes TB-s dokinál, én se magánorvoshoz járok. Nem egyik napról a másikra tűnik el 2 korona... :(
2013. máj. 25. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös a szája akkor miért zavar? Hátul van, nem is látszik, majd ha fáj neki akkor elmegy dokihoz. Hány évesek vagytok?
2013. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogyhogy miért zavar? Mert igénytelen, ha valaki elhanyagolja a száját. Nem akkor kell orvoshoz menni, ha már fáj, hanem szűrés céljából is el kellene menni. Szép lenne, ha én is akkor mennék méhnyakrákszűrésre, ha már fáj. Én 23, ő 24.
2013. máj. 25. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt elmondhatnád neki is.
2013. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, beszéltünk róla. Felhoztam ezt a méhnyakrák-szűrést meg a úgy általánosságban a szűrést.

Bevallotta, hogy rég volt fogdokinál, fél elmenni, azért nem megy, pedig van 2 foga, ami le van törve.

Mondtam neki, hogy ne legyen már ilyen nyámnyila férfi létére...


Úgyhogy hétfőn kér időpontot és elkísérem, megkérdezzük a dokit, hogy menthető.-e még vagy mit lehet csinálni. :)


Köszi a válaszokat!

2013. máj. 25. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!