Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek dr. Hartwig...

H.Zsuzsa83 kérdése:

Mi a véleményetek dr. Hartwig Zsuzsa fogorvosról?

Figyelt kérdés

Engem igazából a fogszabályozás érdekelne. Úgy tudom, ő foglalkozik ezzel is?

Köszi a válszokat!



2013. máj. 26. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha Zalaegerszegre gondolsz, akkor igen, foglalkozik vele, a lányimat hozzá hordtam. Kedves, aranyos, és jó szakember. Mi meg voltunk elégedve.
2013. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, Zegre gondolok. És azt meg tudod mondani, hogy árban milyen? Kb. mennyi egy komplett fogszabályzó, alsó-felső. Én elég speciális eset vagyok, de kb. mire számítsak.
2013. máj. 26. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is nála voltam, végülis nem lett fogszabályzóm (foghúzás miatt én döntöttem így), de ennek ellenére nagyon jó szakembernek tartom!


Több volt osztálytársam is nála csináltatott fogszabályzót és dicsérték, szóval menj hozzá bátran. Köztük is volt nem egyszerű eset ;)

2013. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P_Tatu válasza:

Én is csak jókat tudok mondani róla, rendkívül szimpatikus és felkészült szakember.

Van egy egyszerű honlapja is, www.hartwigzsuzsa.hu

2013. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!