Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki kelet-európai annak...

Aki kelet-európai annak automatikusan rohadnak a fogai és fordítva?

Figyelt kérdés
Legalább harmadjára látom a CSI szerű sorozatokban, hogy a helyszínelők megállapítják, hogy az áldozatnak rosszak a fogai. Erre a társa nagy bölcsen bólogatva konstatálja, hogy igen, tehát akkor kelet-európai. Szerintetek ez nem felháborító? Ezeket a sorozatokat nézik az egész világon.
2013. máj. 27. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Cukorevők.
2013. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, voltál-e mostanában fogászaton...

Fizeted a TB-t, de a fogorvosi kezelésért, fogpótlásért, stb. mégis fizetned kell.

Kellene...ha lenne miből. Az ember igyekszik fizetés utánra időzíteni, hogy kilyukadjon, de néha nem sikerül.


Tény, hogy sokkal kevesebb pénzt fordítunk a fogászati kezelésre, mint egy amerikai film főszereplője.

Egyébként érdemes megnézni pár tudósítást, dokumentumfilmet, híradó és talk show részletet, rá fogsz döbbenni, hogy a csóró amerikainak is pont ilyen tré fogai vannak.

2013. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de a fogászati helyzettől függetlenül én inkább azt sérelmezem magamban, hogy ezt a lejáratást tényleg megengedik maguknak a politikailag hú de korrekt Amerikában. Ez nem olyan mintha azt mondanák a halottról, hogy ez terrorista, na akkor arab?
2013. máj. 27. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én járok fogászatra, és a fogmegtartó kezelések ingyenesek. Bár nem tudom, hogy a korona ingyen van-e, de a fogpótlás az nem ingyenes.
2013. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!