Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki akinek fogszabályzó...

Valaki akinek fogszabályzó után visszaálltak a fogai?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mi vár rám, nem rég vették le a szabályzóm...

2013. máj. 28. 10:42
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


Sajnos az én lányomnak az alsó fogsora ugyanolyan cikcakkosra állt vissza, mint amilyen eredetileg volt, pedig használta az éjszakai fogszabályzóját, csak az alsót már nem tudta egy idő után betenni.

Ha te is lelkiismeretesen használod az éjszakait, minden rendben lesz. Ha gond adódik, mindenképpen beszéld meg a dokival.

2013. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 évig használtam anno éjjel-nappali fogszabályzót, majd még utána fél évig éjszakait.

És teljesen rendbe jöttek a fogaim, szép fogsorom lett.

Nekem nagyon kiálló fogaim voltak és az miatt kellett a fogszabályozó.

2013. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én éjjeli fogszabályzót használtam anno,1 -1,5 évig!De volt h nappal is számba volt!Nekem tökéletesen helyrehozta a fogaim!
2013. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem visszarendeződtek a fogaim miután levették, nem annyira durván, mint amilyen eredetileg volt, de akkor sem túl szép. Az éjszakairól én azt hallottam, hogy nem túl jó megoldás
2013. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!