Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eltúlzom, vagy mást is nagyon...

Eltúlzom, vagy mást is nagyon zavart az ideiglenes fogtömése?

Figyelt kérdés
Ma kaptam ideiglenes fogtömést. Mást is nagyon zavart akinek volt? Lehet vele rágni? Mennyire lehet megmosni fogmosáskor? És másnak is olyan volt, mintha tolná a többi fogát? Egy hét múlva kell vissza mennem véglegesért és úgy érzem meg fogok őrülni addig ettől. :D
2013. máj. 29. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig MINDEGYIK ideiglenes tömésem kiesett 1-2 nap után, szóval én amiatt aggódtam h szabadon van a lyuk, amíg nem kell visszamennem. Az ideiglenes tömést nem szokták jól eldolgozni többnyire, ezért lehet kényelmetlen, ha már rendes tömésed lesz az nem lesz ilyen, addig bírd ki :)
2013. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem lett baja a szabadon hagyott fogadnak? Vagy visszamentél előbb?
2013. máj. 30. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én aggódtam, mivel a lényeg az lett volna, hogy le legyen zárva a lyuk, amíg kezelik a fogat. Fel is hívtam az utolsó ilyen alkalommal a dokit, hogy ez így okés-e, de ő azt mondta, hogy már nem tehet kárt a fogban a kaja. Mondjuk erről a fogorvosról utólag kiderült, hogy hatalmas kontár volt és minden tömésem szarul csinált meg, ezt a fogat is újra kellett gyökérkezelni (amiből kiesett az ideiglenes tömése), mert a két csatornás fognak csak az egyik gyökerét szedte ki, a másikhoz hozzá se nyúlt és még 1 év után is érzékeny volt a fogam. Szóval lehet nem volt olyan jó, hogy kiesett az ideglenes és leszarta.
2013. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ha kiesne az enyém inkább visszamegyek vele :DDD
2013. máj. 31. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!