Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális dolog ha gyökérkezelé...

Orchidea3 kérdése:

Normális dolog ha gyökérkezelés után fáj a fog?

Figyelt kérdés
Tegnap este elkezdett fájni elég rendesen a szemfog melletti fogam.Fájt tőle a fülem,az orrom.Látványosan nem dagadt meg de én éreztem,h meg van duzzadva.Természetesen reggel irány a fogorvos.Megnézte és gyökértömés lett a vége :( ,kitisztitotta az elhalt idegeket és tett bele gyógytömést,mert,h be van gyulladva,amivel visszakel menjek 1 hét múlva rendes tömésre.De a fogam most is lüktet és fáj,vajon attól,h meg volt piszkálva,meg kell még nyugodjon?
2013. máj. 31. 16:53
 1/2 anonim válasza:
A gyökérkezelés nem szokott egyszerre meglenni, én vagy háromszor mentem, mindig új tűket szúrt bele és így fokozatosan haltak ki az idegek. Egyébként szerintem azért lüktet és fáj még mindig, mert még nem ment le az ínyedről a gyulladás, meg azért az idegek is megérzik ha bökdösik és feszegetik őket. Kell a fogadnak másfél nap regenerálódási idő.
2013. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazad lehet! de az idegek el voltak halva,mert ha szedte volna az idegeket az fájt volna.nem fájt csak kicsit kellemetlen volt.
2013. máj. 31. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!