Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitol lehet pici feher holyag...

Mitol lehet pici feher holyag a nyelvem hegyen napok ota?

Figyelt kérdés

4. napja egy kis feher zsircsomora emlekezteto potty van a nyelvem hegyen, ami raadasul faj, kellemetlen.

Akkora korulbelul mint egy vagy ket izlelobimbo, tejfeher, ugy nez ki mint egy zsircsomo vagy pattanas, de inkabb a zsircsomora emlekeztet jobban. Ha volt mar valakinek ilyen, rajott, hogy mitol van? Meddig tartott, hogy elmuljon, esetleg bevalt valami modszer, amitol elmult?


2013. jún. 4. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkaptál valamit. Nyílván valaki után ittál a pohárból vagy nem volt elmosva rendesen az evőeszköz, hasonlóknál fordul elő.Öblögess listerinnel, az mindent kivisz a szádból.Pár nap és helyrejön.Kellemetlen meg fáj, a listerin csípni fogja az egész szád, de minden seb elmúlik tőle, és még a lehelleted is kellemes lesz!Én minden nap ezt használom.
2013. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem is van, időről időre előjön, aztán eltűnik. Az biztos, hogy nem fertőző, mert akkor már a kedvesem elkapta volna.


Amúgy ha zavar vagy fáj, fordulj dokihoz, szakemberhez.

2013. jún. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mult heten kirandulni voltunk egesz heten, a szallason elso hasznalat elott nem mosogattam el semmit, gondoltam tisztak. De legkozelebb akkor elmosom. Listerin, ennek utana nezek. Ez valami szajoblito? Hasznalok eleve szajoblitot mindig.
2013. jún. 4. 07:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a listerin vált be.Igen, szájvíz de elég erős!Én próbáltam a colgate-nek a szájvízét, az meg sem közelíti egyik listerin fajtát sem.Én most a lilával próbálkozook, az annyira nem erős, de hatásos.A kék meg a zöld elég erős, és undi íze is van, de a cél érdekében ki szoktam bírni azokat is.Attól hogy a párod nem kap el tőled valamit az nem azt jelenti hogy más sem kaphatja el ha mondjuk utánad iszik.Van aki fogékonyabb az ilyenekre.Van aki homokot eszik meg kerítést nyal és mégsincs soha semmi a szájában.Nekem a betegségemből adóddóan vannak szinte álandóan sebek a számban, de így listerinnel jobban elviselhető.Ha nagyon nem válik be akkor írass ki egy ecsetelőt.
2013. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vágd le ollóval xD
2019. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!