Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, ha egy csontfogam...

Mit tegyek, ha egy csontfogam mozog?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy csontfog, de valószínűleg az. Korábban a testvéremnek mozgott három tejfoga, 3 hónapba került mire begyógyult, én nem szeretnék eddig várni vele. Ha valaki tud valami megoldást az kérem írja meg! És a fogorvost meg nem fogok fogadni/elmenni hozzá. Korábban alig mozgott, de ráharaptam egy keményebb almára és azóta nagyon mozog.

Előre is köszönöm.



2013. jún. 16. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a fogorvos felkeresése javallott, illetve minden évben 2x el kellene menni fogászati kontrollra is! Így akárhogy is leszavaz, nem értek egyet a fogorvos elleni tiltakozásával! Ebben az esetben pedig feltételen szükséges lenne a szakorvos felkeresése!


dr

2013. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Azt se tudod tej- vagy csontfog.

2. Én még nem hallottam olyanról, hogy tejfog mozog, aztán meggyógyul. Hacsak nem kb. 8 évesek vagytok.

3. Fogorvoson kívül senki nem tud rajtad segíteni sajnos.

2013. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm
2013. jún. 18. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!