Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alulra és felülre is tesznek...

Ayanechan96 kérdése:

Alulra és felülre is tesznek fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Ha mélyharapásom van, plusz a felső fogsorom kb. 2 mm-el el van csúszva az alsóhoz képest, alul meg kicsit kuszák a fogaim, és felül se tökéletesek teljesen, akkor alulra és felülre is tesznek fogszabályzót?

2013. jún. 21. 01:24
 1/7 Lepotica válasza:
Tesznek. Mindenhova, ahol van hiba, pár év múlva tökéletes fogsorod lesz! :)
2013. jún. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen bár nekem még csak a felsőn van (fél éve) de a magándokim mondta anyukámnak hogy alulra is kell de oda viszont csak éjszakai! Bár nekem a felső is 160ezer Ft volt (átlátszó) + az éjszakai meg lesz vagy 100ezer szóval nagyon nem olcsó mulatság!
2013. jún. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Az ilyen harapási eltérésre vajon állandót tesznek?
2013. jún. 21. 22:14
 4/7 anonim válasza:
Biztosan.
2013. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a választ. Na akkor erre készítem magam lelkiekben, mert az tuti fájni fog az elején.
2013. jún. 23. 20:52
 6/7 anonim válasza:
Az elején biztos. De ha nem erőlteted, vagy nem rágsz vele, egy idő után nem fog fájni, max. húzús után. Bár nekem csak felül van. Én így tapasztaltam.
2013. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg tudnál pár jó tanácsot adni, hogy mit szabad, és mit nem? Úgy néz ki, hogy júliusban meg is kapom.
2013. jún. 24. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!