Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzótól gyulladt...

Fogszabályzótól gyulladt fogíny? Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
3 hónapja van fogszabályzóm. A felső két metszőfogam körül be van gyulladva az ínyem. A fogorvosom felírt egy fogkefét és egy száj öblítőt gyulladás ellen. Azt mondta egy nap kétszer öblögessek, és sikáljam meg a fogkefével az ínyem. Kb másfél hete ezt teszem, de nagyon vérzik az ínyem és most a két metszőfogam felett az ínyen van két seb is és fáj. Ez normális? Ennek kell történnie? Ha nem mit tegyek?

2013. jún. 25. 14:06
 1/1 anonim válasza:
én is kaptam fogszabályzot és hát nekem is vérzet ey kicsit most az inyem fogmosás közbe de szerintem biztos modnta volna az orvos ha valami nagy baj lene csináld azt amit mondott mert ehez idő kel ha nem javol akkor mondani kéne
2013. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!