Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik a tapasztalatok bölcsesség...

Bobe92 kérdése:

Mik a tapasztalatok bölcsességfog eltávolításával kapcsolatban? ( szájsebészeten )

Figyelt kérdés
Sajnos a felső bölcsesség fogam ott akarnak kibújni, ahol már van fogam ( tehát nyomja a fogamat felülről ), így az ínnyem alól kell majd eltávolítani a bölcsességfogamat szájsebészeten. Van valakinek tapasztalata? Fáj-e az eltávolítás ( tudom h érzéstelenítenek, de attól függetlenül ), és az utána lévő napok hogyan telnek?

2013. jún. 29. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem fáj, de feszít. a felső nem durva, kb. 5-6 perc alatt az egész megvan. utána szinte egyáltalán nem dagad fel. én pl aznap délután már mentem is dolgozni, egyáltalán nem fájt.
2013. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Még azt megtudnád nekem mondani, hogy melyik szájsebészeten voltál?
2013. jún. 29. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés az akinek nem fáj az eltávolitás ,én ilyennel még nem igazán találkoztam .De talán ha nincs begyulladva ,akkor kevesebb kellemetlenséggel megúszod .De ha feltárásban ,vésve ,csontfúróval kell eltávolitani,na az para :S !
2013. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kaposváron az Irányi Dental-nál csinálták

1 voltam

2013. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Tegnap már én is eljutottam, szerencsére nem éreztem semmit, kicsit rángatni kellett a bölcsességfogamat, mert a fogamba volt már szinte benne, de semmit nem éreztem, csak a hanghatások voltak kicsit kellemetlenek :D Most, másnap, a varrat kicsit fáj, de nem vészesen, és én is jöttem ma már dolgozni! :)

2013. júl. 3. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!