Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » MIlyen szájvíz vált be nektek?

MIlyen szájvíz vált be nektek?

Figyelt kérdés

Igazából volt már többféle is de mindegyiket abbahagytam mert mindegyikkel probléma volt .pl nagyon erős volt , drága volt..stb. Olyanokra lennék tehát kíváncsi ami nagyon bevált , nemtúl erős de hatásos és viszonylag olcsó de nem gagyi ,

És az is fontos hogy gyorsan (máramilyen gyors ez lehet)fehérítsen... estleg ugyanígy fogkrémajánlásokat is várok.. köszönöm !



#olcsó #szájvíz #budapest csípős
2013. jún. 29. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Dentalux nekem bevált, nem drága, hűsít, és nem égeti le a nyálkahártyámat :D

A fogfehérítés az más dolog.

2013. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet ne használj ,a Corsodilt-t mert elszinezi a fogaidat .Egyébként az én nagyon jó hirű fogorvosom azt javasolja ,hogy semmi szükség a minden napos szájviz használatára ,mert az olyan mintha minden nap antibiotikumot szednél . De ha mégis ragaszkodsz ,akkor használd pl a Colgate -et ,az nem olyan brutál erős.
2013. júl. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! zöld mancsok..
2013. júl. 7. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szájviz: Én Sokáig Listerint használtam, de találtam jobbat. Az Elina Med dentál plusz-t. Na nálam ő lett a favorit.

Fogkrémnek meg Clinomyn, vagy Elina Med super flour ha fehérítésről van szó.

2017. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!